| timeea7 a întrebat:

As vrea sa imi dati un sfat in legatura cu urmatoarea problema.Sunt geloasa daca pot spune asa pe iubita lui frates-o iubitului meu(cumnata iubitlui meu).Mi se pare ca mereu ea se baga in vorba cu iubitul meu,si el la fel ii raspunde,glumesc impreuna,lucru ce ma deranjeaza.I-am spus iubitului meu ca ma deranjeaza acest lucru,dar el a spus ca se intelege bine cu ea, atat.Si ca e normal sa se comporte asa cu ea.Eu tot am insistat cu ale mele si s-a suparat,ca il "bat" toata ziua cu asta la cap, ca nu poate vorbii si glumii cu nimeni.Nu stiu ce sa fac.Gresesc eu? Doresc niste pareri. Funda:*!

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Atat timp cat nu vorbeste zilnic cu fata si nici ore in sir, toate sunt bune.