| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa imi fac breton tip Katy Perry...am fata rotunda si fruntea mare dar nu stiu inca ce sa fac... am mai avut breton cand eram mai mica dar acum nu stiu!?

Răspuns Câştigător
| Areen a răspuns:

Buna Lorenna! Pai din cate am vazut poze cu Katty Perry ea are breton lung pe`o parte. Dupa cum vad la poza ta de avatar eu zic ca ti-ar sta super.
Sau daca zici de Katty Perry din videoul ala ' California Gurls' iti zic sa nu`ti faci. Nu prea arata bine la nimeni tipul ala de breton. E f scurt si daca nu tie drept parul tau natural ar arata ca naiba =]]. Daca chiar vrei breton iti poti face asa, doar ca macar pana la sprangene. La fetele rotunde nu le prea sta bine in general cu breton drept, o stiu din proprie experenta :-s. Eu zic totusi sa-ti lasi bretonu lung pe o parte.
Sper ca te-am ajutat cu sfatul. love struck
Funda :3?

| LorennaDragos a răspuns (pentru Areen):

Mersihappy mi-am fact breton si e chiar fain...chiar mai bine ca inaintehappy am sa pun poza de profilbig grin

4 răspunsuri:
| Areen a răspuns:

Iti chiar chiar f bine

| Briosik a răspuns:

Pai cred ca ti-ar sta bine, daca ai avut si cand erai mik si iti statea bine sau iti placea cum iti statea fa`ti.batting eyelasheskiss

| LorennaDragos a răspuns:

Fetelor, mi-am facut pana la urma breton putin filat...pana deasupra sprancenelorhappy imi sta bine, chiar mai bine decat faralaughing) multumesc pentru sfaturi oricum:*:* sunteti fff dragute:X