| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa imi fac un blog pe care voi vinde ceva, dar nu stiu cum sa incep. Vreau sa fie ceva de genul: www.""""". ro. Va rog, am mare nevoie de ajutor! Cine ma ajuta sa il fac, primeste cea mai mare, mai frumoasa si mai portocalie fundita!:X

2 răspunsuri:
| christina1370 a răspuns:

Pai in primul rand "www.''''. ro" e un site, nu un blog... un blog ar avea forma: www.'''''.wordpress.org" etc. poti intra pe wordpress si ai acolo instructiuni.
http://wordpress.org/
xoxo

| yoppzz11 a răspuns:

Nu sunt sigura.
insa
nu iti trebuie un domeniu intai?