| cami13 a întrebat:

As vrea sa imi fac un tatuaj la umar. vreau sa scriu ceva dar nu am inspiratie! mi-ar placea sa fie ceva de independenta, iubire. ceva idei? Funda celui mai inspirat raspuns. :*

7 răspunsuri:
| klaudyya a răspuns:

Eu am unul pe umar. Este cu niste linii, un trandafir si scrie je ne regrette rien :*

| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.
Cred ca asta e ideal :)
https://www.google.ro/......ps?/search
Sper sa-ti placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Mereu tanara si nelinistita

| StJimmy a răspuns:

O ciuperca

| DarkStalker a răspuns:

Iubirea este umbra ce ma urmareste mereu sau Un om destept este un om care stie totul a uitat totul dar stie unde sa caute sau macar de genu Daca iubirea iti da aripi fi ingeru meu etc.etc.etc.