| Povesticu1D a întrebat:

As vrea sa imi fac varfurile de la par roscate, dar problema este cu mama...Cum as putea sa o conving ca sa ma lase sa imi fac si eu? Si in primul rand eu sunt blonda deci cum credeti ca mi-ar sta roscata? crying(((

4 răspunsuri:
| dalidafetita a răspuns:

Eu zic ca ti-ar sta tare bine daca ai face precum Avril Lavinge in acest video
http://www.youtube.com/watch?v=tQmEd_UeeIk

| Povesticu1D explică (pentru dalidafetita):

Eu am intrebat cum as putea sa o conving pe mama! laughing))

| dalidafetita a răspuns (pentru Povesticu1D):

Pai ai putea sa incepi sa faci treaba prin casa, sa pari ca-ti dai silinta iar o data, cand mergi cu ea undeva, ai putea sa-i zici despre cat de mult te-ai straduit zilele trecute di despre faptul ca ai fii tare fericita daca te-ar lasa sa-ti faci suvite.

| dalidafetita a răspuns:

Poti s-o convingi zicandu-i ca te faci cu hartie creponata(eu am incercart si merge) care la urmatoarea spalare se ia