| anonim_4396 a întrebat:

happyAs vrea sa imi raspundeti si mie la o intrebare daca se poate happy (fetele) sutienele care au sarma sunt periculoase?!? Adica de la ele (sarmele alea) se produc noduli la san sau cancer la san? (fundita!)

Răspuns Câştigător
| ankadella a răspuns:

DA! De la sutienele cu sarme se produce cancer happy. pe mine ma dor sanii cand porthappy. si mamei mele i-a intrat o sarmain san! a durut.o groaznica. SFAT! nu-ti mai lua sutiene cu sarme :*
funds:X?

2 răspunsuri:
| KarmaChameleon a răspuns:

Sutienele cu sarma(mai sunt numite si sutiene cu armatura) pot provoca leziuni sau noduli dar nu provoaca cancer la san.In orice caz incearca sa nu porti genul asta de sutien zilnic.Numai bine!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumec la am2 pentru raspunsuri foarte multhappy!

Mie mi-au spus unele fete ca daca scoti sarma de la sutien nu le mai sustine binestraight face...gen: degeaba mai port sutien...