| คиค a întrebat:

Buna!

As vrea sa imi schimb extraoptiunea de la cartela Cosmote, dar nu stiu ce extraoptiune sa aleg.
In prezent eu am FREESTYLE cu care vorbesc cu 1c in retea si 9c in alte retele in schimbul la 50 eurocenti lunar, dar nu mai sunt multumita de extraoptiune.
As vrea una cu minute cat mai multe in retea [ in alte retele nu imi trebuie]

P. S.: Nu vreau sa imi ia lunar mai mult de 2euro.

1 răspuns:
| ßέßέ a răspuns:

FULL TIME e misto. Ai 2000 min cu 2 nr favorite, 450 min in retea + 450 sms si 60 min nationale da e 4. 5 euro.