| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi schimb telefonul, dar nu stiu ce model/firma. Nu vreau renumitele Lg cookie si Samsung Corby. nu vreau sa aiba touch screen pentru ca se strica usor, plus ca as dori tastatura ca scriu foarte multe mesaje. O optiune ar fi telefonul BlackBerry. As vrea sa stiu mai multe despre el si alte modele. Preferabil Nokia ca sunt bune. Mersi, dau funda! :]

2 răspunsuri:
| florinnica83 a răspuns:

De ce nu iti ei un abonament de la Digi tv, dau telefoane bune si ieftine, la un abonament de doar doi euro pe luna. pentru mai multe informati te invit sa vb cu mine pe nicaflorin83@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm eu am blackcerry 8800 si e ff bun si rezistent dar are o problema cu butoanele are 2 litere pe buton si e cam enervant cand vrei sa sc numerele :d. sper sa-ti fiu de ajutor byehappy!