| There a întrebat:

Am si eu 1 intrebare. Vreau sa'mi schimb telefonul, dar nu stiu ce sa'mi cumpar. Am un samsung corby touch si acum vreau sa'l schimb cu unul cu tastatura qwerty.Am in minte doar 3 modele:Samsung chat 335, HTC Cha-Cha, Blackberry curve.Imi puteti si alte exemple? Vreau ceva mai multe.
P. S.:camera foto de la 2-3 mp. in sus.
Multumesc.

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.ce zici de un Nokia n900?
http://www.gsmarena.com/nokia_n900-2917.php

| cartman a răspuns:

Samsung chat, celelalte doua sunt smartphone-uri si nu vei sti sa le folosesti la maxima lor capacitate, cel putin Blackberry e f business ca optiuni etc. si nu iti va placea.

| EduardTPU a răspuns:

Nokia C3, are un design misto.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Eu tias recomanda un Iphone4 sau daca tu zici cu tastatura eu zic Nokia : http://www.telportal.ro/telefon-Nokia_702T.htm
pe saitu care ti l-am dat gasesti de toate

| Smeker25 a răspuns:

Nokia c6, Motorola flip-out, Nokia E5 Samsung B3410 Corby Plus, Nokia E7, Sony ericson Xperia X10 dar acesta te cam va costa,! Bafta la alegerea telefonului! Funda?

| Silviu_3495 a răspuns:

Nokia c6, Nokia n97 happy

| Silviu_3495 a răspuns:

Buna. pai mai este Nokia c6, Nokia n97.