| DivinityBoy a întrebat:

As vrea sa imi ziceti cum va faceti paritintii sa va lase in club? Am 14 ani si vineri o sa cante Vita-de-vie in botosani intr-un club si nu stiu ce sa le zic ca sa ma lase.Sunt aproape sigur ca o sa zica nu pentru ca spun ca nu stiu ce mi se intampla...ca ma bate cineva si chestii din astea.Va rog AJUTATI-MAcrying

4 răspunsuri:
| Alice a răspuns:

Deci spune-le ca toti prieteni tai merg acolo. si sa te astepte la intrare in masina sau asa. Si ii vei spune sa stea acolo sau sa vina sa te iawinking si le spui ca ei note mai pe sem astalaughinglove struck xD.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Cum ii conving? nu trebuie, daca ma lasa bine merg daca nu nu (cea ce se intampla rar).
banuiesc ca esti baiat spune-le ca este foarte importanta trupa acea pentru tine, ca ii ajuti la treburi o sa vina si alti prieteni si nu o sa patesti nimic.
daca nu merge incepe sa ii implori si pana la urma o sa se lase ei laughing

| xRaLuCaX a răspuns:

Daca te-ai purtat frumos cu ei si nu ati avut prea multe certuri roaga-te frumos de ei sie eu am 11 ani iar tata a spus ca ma lasa in club pentru ca m-am rugat frumos de el dar nu in club cu striptis asta e clar. Trebuie sa ai incredere in parinti, ei sunt cei mai buni prieteni ai tai. Chiar daca nu te lasa stiu ei de ce. Si apoi ce faci in club doar povestesti, dansezi si chieltui banii de geaba. Bafta; x

| DivinityBoy explică:

Bune raspunsuriwinking... o sa vorbesc si cu sora mea ca si ea a fost in aceeasi situatie...si la 16 ani rupea cluburile si nu venea decat la 3 dimineatalaughing