| anonim_4396 a întrebat:

Am aproape 12 ani iar mie imi place de o fata de 13 ani din aceeasi clasa. Ei ii place mult AC/DC si e bruneta, draguta dar pur si simplu sunt foarte timid in fata fetelor care-mi plac.Nu vreau acum sa ma sarut cu ea sau chestii din astea cum zic unii dar pur si simplu daca incerc sa-i spun ceva sau daca ea ma intreaba ceva impietresc. Cu celelalte fete vorbesc fara probleme dar cand vorbesc cu ea incepe sa-mi transpire palma, sa ma panichez si chestii din astea.Va rog ajutati-ma si doar raspunsuri sincere.

Răspuns Câştigător
| Goldenboy97 a răspuns:

Eh...Prima data e greu. Daca petreci mai mult timp cu ea o sa te obisnuiesti si nu o sa mai fie probleme. Poarta-te normal!

1 răspuns:
| KentuckyF a răspuns:

Cam greu da o sa incerc, mersi!