| gabitza_4576 a întrebat:

as vrea sa lucrez ceva gen avon dar nu cu cosmetice nu stiu sa cos spre ex sau sa bag margele pe ata ...etc dar sa fie acasa si sa nu fiu nevoita sa fiu inca majora. Vreau sa am si eu banii mei pentru ca m-am saturat sa cer mereu parintilor.Cv sfaturi din experienta voasta? PSS: nu vreau sa lucrez in pc. ceva care se trimite prin posta big grin

1 răspuns:
| blablablablabla a răspuns:

Pai daca esti priceput la desen si sa scrii frumos poti face unele felicitari (ex. de pasti, craciun etc.)..., poti face bratari frumoase cu truse din-alea ...care ai elastica sau ata speciala si sa ai propriul site sa stie lumea ce faci.