| TbxIonutMult a întrebat:

as vrea sa ma ajutati cu ceva am fost cu un baiat care a stat cu mine 1 saptamana shii... nu stiu daca m-a iubit cu adevarat acumm i pare rau si vrea sa se impace cu mine ajutati-ma sa ma impac cu el sau nu? Mia dovedit ca i pare rau si ca inca ma place... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| AlexandraRusu26 a răspuns:

Iarta-l.mia da-i o sansa. daca o da din nou in bara o va da mereu, toti suntem oameni si gresim dar daca iubim cu adevarat a 2 -a oara nu s emai repede.Deci fa-ti curaj si du-te la el. spune-i ce simpti!

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Intr-o săptămană nu ai cum să iubeşti sau să-ţi dai seama că te-ai îndragostit. Eu zic să mai încerci,că nu ai nimic de pierdut, asta dacă nu te-ai combinat cu altcineva, deja.

| Nolkyz a răspuns:

Mai da-i o sansa, insa numai una, ca altfel se invata laughing

| Lavynya99 a răspuns:

Fa ce iti spune inima! E cel mai bine si cel mai corect! Daca simti ca il iubesti iarta-l..., iar daca numai simti nimic lasa-l in pace! Te pup!