| zeratw a întrebat:

Am o întrebare. Credeți ca as mai avea o șansa sa ma împac cu fosta prietena? Si acum va spun si de ce... Noi ne am despărțit astăzi dintr un motiv anume si acela ca ea a aflat nu stiu cum de la cea mai buna prietena a ei ca eu as fi stat cu ea doar ca sa facem sex si ca ea credea ca eu aveam părerea despre ea ca e curva si o proasta. Aveam doua luni de relație si simțeam Ca imi găsisem sufletul pereche si ea imi spunea la fel ca nu a mai văzut baiat ca mine si ca nu va renunța asa ușor la mine, eu am 19 ani si ea 18, in fine. Ne promisesem chestii împreuna, mi-a spus ca ma iubește din a doua săptămâna si a mai zis ca nu a mai iubit pe nimeni asa de mult si ca nu i-a fost mai drag de cineva asa mult. Credeți ca as mai avea vreo șansa sa ne împăcăm? M a prezentat si părinților ei si na, si eu aveam se gând sa o prezint acum in vacanța la ai mei. Ea înainte sa stea cu mine a acut o relație a mai avut o relația de 1 an si 4 luni in care a fost rănită ai a suferit mult si imi spunea mie ca nu vrea sa mai sufere si ca vrea ceva serios, si eu voiam la fel. Nu stiu cum sa zic, dar eu am ținut la ea si i ca mai tin si mu imi vine sa renunt asa ușor la ea, dar daca nu se mai poate asta e, dar măcar sa mai am o șansa. De ce ar crede asta ca eu vreau doar sa ma culc cu ea cand eu i am dovedit ca o iubesc sau ca măcar tin la ea cu adevarat. De ce ar crede asta? Credeți ca mi Ar mai da o șansa? Dau funda pentru cel mai bun răspuns

15 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De unde sa stim noi? Scrie-i ei chestile astea si vezi ce zice. Arata-i ca faci niste eforturi s-o ai, atunci va realiza ca nu o vrei doar pentru sex.

| darrio2007 a răspuns:

Daca pleaca urechea la oricine e clar. E cam prostuta. Pune-o fața in fața cu prietena aia a ei si sa repete tot ce a spus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E clar ca fosta ta este putin cam credula(daca ii pot spune asa)
Arata-i ca s-a inselat in privinta ta si incearca sa ii vorbesti.Inventeaza o scuza cum ca ai nevoie de ajutor cu invatatul sau ceva de genul ca sa o scoti undeva dragut in oras si sa ii arati cat de mult inseamna pentru tine.Prima oara asigura-te ca si ea inca mai tine la tine, desi eu nu prea cred dar asta sa nu te descurajeze.
Sper ca am ajutat
O zi buna!

Răspuns utilizator avertizat
| BeautifulSunflower a răspuns:

De unde stie ce stie prietena aia a ei?

| porcarumadalina a răspuns:

Hey o sa incerc sa te ajut..Sau macar as te sustin.
Sfatul meu e sa nu renunti la ea, asa suntem noi gen fetele: credem orice birfa...
Insa tu daca o sa renunti la ea si o sa o lasi crede-ma ca ea o sa creada chiar chestia asta...
Nu o lasa, cerei o a 2 sansa ..Si crede-ma daca te iubeste asa cum ai spus tu pai o sa ti-o dea.
Orice ar fi sa nu renunti la ce iubesti...
Bafta! Funda? Sper ca te-am ajutat. Daca ceva imi scrii in privat.))Succes!

| zeratw explică (pentru porcarumadalina):

Lasă mi Facebook ul tau aici

| zeratw explică (pentru porcarumadalina):

Vreau sa mai discutam despre asta, ce imi mai recomanzi sa fac? Sa i dau mesaj cu ceva?

| porcarumadalina a răspuns (pentru zeratw):

Da...Daca vrei pot sa te ajut cu mesajul sau cu vreun sfat.
Dami Facebook tau.))

| zeratw explică (pentru porcarumadalina):

Andrei Cristian, la porecla acolo am Musuroia, scrie ca sunt din Drăgășani si am o poza alb negru cu o șapca in cap la o masa si cu telefonul in mâna, caută ma tu

| porcarumadalina a răspuns (pentru zeratw):

Da-mi mai bine link-ul.))

| zeratw explică (pentru porcarumadalina):

Https://m.facebook.com/? hrc=1&refsrc=http%3A%2F%2Fwww.google.ro%2F

| zeratw explică (pentru porcarumadalina):

Da mi mai bine tu mesaj ca nu merge sa pun linkul, da mi tu Facebook al tau sau ceva de care sa dau de tine

| NoHero a răspuns:

Am trecut si eu prin asta cu fosta prietena, mi-a spus ca ma iubeste dupa o perioada scurta, nu prea ai cum sa iubesti in 1-2 saptamani, eventual te indragostesti dar nu iubesti, iar la o relatie de 2 luni, fara suparare nu se compara intensitatea sentimentelor cu una de 1 an si 4 luni, daca ea nu vrea sa va impacati si asta e motivul pentru care relatia voastra e over, atunci inseamna ca fie are de gand sa se intoarca la fostul, chiar daca a ranit-o foarte mult, fie a intalnit pe altcineva, la varsta asta, nu prea gasesti relatii seriose, din propria experienta iti spun, nu ii cauta in coarne si nu ii scrie sau sa o stresezi mult, daca chiar tine la tine, o sa-ti scrie ea sau o sa vorbiti in cateva zile, daca nu, atunci treci peste, poate tu ai vazut asta in ea dar ea nu a vazut asta in tine, tot din propria experienta iti spun, ca urmeaza ceva mai bun, daca ea nu a fost menita sa fie, atunci o sa fie altcineva, daca ai nevoie sa vorbesti cu cineva sau ceva, imi poti lasa un mesaj in privat si o sa te ajut sa treci peste sau o sa te ascult, eventual daca esti curios o sa-ti spun si eu happy. Prin urmare, asteapta putin sa vezi cum sta treaba si cum se comporta dupa aceasta despartire, daca semnele sunt evidente ca sufera dupa tine, atunci inseamna ca a avut sentimente, daca nu, imi pare rau sa ti-o spun dar o stii si tu.

| zeratw explică (pentru NoHero):

Lasă mi Facebook tau aici