| cutegirl_4770 a întrebat:

AS VREA SA MA AJUTATI CU CEVA, DACA PUTETI!
Ieri m-am intors de la mare si acolo era un baiat foarte dragut. Am comunicat mai mult prin priviri. Stiu doar ca este din
Targu-Mures, are o sora mai mica, tatal lui lucreaza cu marfuri.
Am stat la hotel Majestic, din Mamaia, iar el a plecat de la hotel tot ieri, 10 iulie 2012.
As putea sa il mai descriu, dar cred ca o s-o fac in zadar. sad
Este blond, cu parul scurt,nu este inalt, este bine lucrat, si de aceea cred ca face vreun sport sau ceva. Tatal lui e brunet, putin cret, mama e blonda,cu parul scurt, iar sora este tot blonduta. Varsta lui ar fi cam intre 14-18 ani, cred.
Ce mai stiu este ca are un I-phone 4 si ca a stat cazat in camera 1006.
Unele lucruri le spun in speranta ca orice descriere m-ar putea ajuta. Daca sunteti din Targu-Mures, va rog, trimite-ti mai departe intrebarea mea!
VA ROG DIN TOATA INIMA MEA! MULTUMESC MULT!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca stii cum il cheama incearca sa-l cauti pe retele de socializare ca: facebook, hi5, twiter etc.

| cutegirl_4770 explică (pentru Adry05):

Tocmai, ca nu stiu cum il cheama. Mi-ar fi fost mult mai usor asa.

| Adry05 a răspuns (pentru cutegirl_4770):

Atunci imi pare rau, nu te pot ajuta.
P.S. : Obserb ca te-ai indragostit de-a binelea. happy

| cutegirl_4770 explică (pentru Adry05):

Din pacate, da. sad Apropo de asta, tatal nu este chiar cret, este, poate, usor ondulat. Inca un lucru care il mai tin minte este ca ei au o saltea gri, pe care stateau in mare.
Sper si cred in bunul Dumnezeu ca il voi gasi.
Multumesc frumos, oricum! happy