| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma apuc de jogging, dar nu e nici un parc prin apropiere. Pot sa alerg pe langa bloc fara sa se uite lumea ciudat la mine?

Răspuns Câştigător
| Betty18 a răspuns:

Suntem in ROMANIA si da se vor uita ciudat la tine
in alte tari mai dezvoltate din punct de vedere al mentalitatii alearga barbatii in colanti pe stradalaughing

succes

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Daca alergi in jurul blocului probabil lumea se va uita ciudat la tine sau te vor latra cainiilaughing, asa ca mai bine incearca sa faci asta pe stadion, in curtea scolii cand nu e nimeni sau in orice loc larg si nepopulatbig grin.

mira
| mira a răspuns:

Trebuie sa-ti asumi acest risc cauzat de anumite mentalitati de pe la noi.Sa stii ca alergatul in jurul blocului intr-un mediu poluat este mai daunator decat sedentarismul.

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Da kiss, ce este ciudat la un om care aleargawinking.

| bittersweet a răspuns:

Sincer, la noi mai rar asa ceva. Adica una e in parc... si alta e sa alergi in jurul blocului...

| crizantema a răspuns:

Da, treci pe invisible...Sau roaga niste prietene sa alerge cu tine primele zile, cat sa se obisnuiasca cei din jur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alege si tu ceva in afara orasului, o centura, o faleza sau un stadion.