| CeQe a întrebat:

As vrea sa ma apuc de jogging nu sa slabesc, doar asa pentru sanatate si stres.cum e bine sa alerg? pe stomacul gol sau mananc un fruct inainte sa alerg?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu stomacul gol sigur nu ai cum sa fugi. Te vei opri si vei simti arsuri in stomac.Inainte poti manca un fruct (daca vrei sa alergi dupa-amiaza). Daca vrei sa faci dimineata(cand este cel mai indicat), iti mananci micul dejun si poti sta linistita.Succes! :*

| Tsunade99 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mananci un fruct inainte sa alergi.
Cand faci miscare pierzi energie, si e bine sa mananci inainte, dar nu prea mult, un fruct, cum ai zis tu.