| georginika a întrebat:

As vrea sa ma apuc sa scriu un mini-roman. Ce teme as putea sa abordez?

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Vampirii love struck

| aliceinchains a răspuns:

Bună. Poți să scrii un fan-fic și îl faci de câte capitole vrei, multe fete fac asta și apoi le postează pe net.
Dacă nu știi ce sunt fan-ficurile, sunt un fel de povestiri scrise de fanii unor vedete, de exemplu Robert Pattinson, e foarte popular în ficuri, și îl au ca personaj principal pe el.happy
Baftă, zi faină!

| FuckOnCocaine a răspuns:

Bună! După părerea mea ai putea să scrii despre viața unui adolescent, despre relațiile dintre părinți și copii, sau cel mai bine biografia ta. Numai bine.

| mely_3826 a răspuns:

Mie cel mai mult imi plac romanele de dragoste... dupa mine ele sunt cele mai potrivite.