| FetitzaCuOchiiCapruy a întrebat:

As vrea sa scriu un roman, dar nu stiu despre ce! Sau as putea scrie o carte de povestiri? Ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| cRyNa_2610 a răspuns:

Hi!kisspoti scrie un roman.despre vampiribig grin sau anii de liceu.Sa spunem ca veneai de la banchet si pe strada se auzeau zgomote ciudate, iar u erai speriat si te-ai impiedicat.si a venit baiatul vietii tale care era vampirbig grindaca iti place da funda.plzzz

pupkisspapapa

3 răspunsuri:
| Rosemarie a răspuns:

Mda.axeazate pe tema asta cu vampiri pentru ca in momentul acesta este cea mai in voga, ca sa zic asa, si va fi mereu.
si eu m.am apukat sa scriu o carte care are la baza ideea de vampiri, dar nu la cei care nu pot iesi la soare sau chesti. oricum nu iti spun ideea mea pentru ca ak de gand sa o si public atunci cand va fi gata.
am 14 ani, dar imi place la nebunie sa evadez din realitate si sa intru intr. o alta lume (citind) sau sa mi. o creez pe a cea (scriind).
De cand eram in clasa 1 mi.am spus ca, daca imi doresc sa fac ceva nu se vaimplini ci numai daca vreau voi reusi.

| rlk1234_3713 a răspuns:

Scrie viata ta de cand te-ai nascut, toate poznele tale absolut tot! succes funda?

| Maria002 a răspuns:

Hey!
Poti scrie o carte despre un anumit personaj, care merge prin mai multe aventuri si poti sa te inspiri din anumite filme S. F sau aventuri...ai putea face ceva unic ce nu a mai citit nimeni, oricum scucces in scrierea cartii.Byez!