| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma duc la Aquapark Floresti. Stiu ca intrarea e 30 de lei, insa vreau sa stiu daca fiecare topogan trebuie platit separat fata de aia 30 de lei de la intrare? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Curious9 a răspuns:

Desigur ca... NU. La toate la care am fost nu se plateste decat intrarea si eventual mancarea, daca vrei. Daca cer bani pentru fiecare topogan inseamna ca sunt dusi cu pluta. Dar totusi ma bazez pe prima ipoteza big grin

| Dariusuu a răspuns:

Bună Lary.

De ce nu suni la ştrand să ceri informaţii?
Sunt sigur că te vor lămurii ei.

O zi perfectă îţi doresc.