| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa ma duc la manastire, sa traiesc acolo. Imi doresc asta foarte mult. Dar vreau si parerea altor persoane, voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde acum cati ani ai.dar cel mai important, daca vrei sa faci pasul asta si daca iti doresti, pai nici nu mai conteaza ce zic altii.

2 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

In primul rand cati ani ai?

Nu cred ca e o idee buna, avand in vedere ca o sa te izolezi de lume, daca esti sub 18 sau sub 30 ai nevoie de distractie, nu poti trai asa.
E decizia ta, gandeste'te bine.
Kiss. >big grin

| trik17 a răspuns:

Nu cred ca e cel mai bun lucru pe care il poti face...Nu stiu ce varsta ai, dar cred ca e doar o faza. Viata e frumoasa. E bine sa iti dedici si viata lu Dumnezeu, nu neg asta, dar e foarte greu. Daca ai ajuns la concluzia asta, probabil ca te simti neinteleasa, sau ai suferit vreo dezamagire, dar nu iti face griji, toate trec.Serios.Chiar trec toate.