| AndreeaDeutza567 a întrebat:

Hei, TPU. Am nevoie de ajutor. Vreau sa imi cumpar un HTC Desire X si doresc parerea voastra. http://www.gsmarena.com/htc_desire_x-4951.php Ce parere aveti? Se merita? Chiar imi place foarte mult si vreau sa mi-l achizitionez, dar vreau sa cer si parerea altor persoane.

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Parerea de aici nu cred ca e cea mai buna

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru AndreeaDeutza567):

Eu am considerat ca unii isi dau cu parerea cel mai bine pe banii altuia si sa mai faca si ei cateva puncte