| ShowYourSwag a întrebat:

As vrea sa'mi tatuez un nume pe incheietura mainii.Cam cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| Jαne a răspuns:

Pretul difera in functie de cat de mare vrei sa il faci ( si cate litere are numele tau )

4 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Depinde de la salon la salon si de cate litere sunt!

| 45tibi a răspuns:

Tatueaza ce vrei tu dar niciodata un nume pentru ca e de prost gust,daca vrei sa faci un gest frumos pentru cineva mai bine cumpara-i ceva frumos care sa ii si placa,(cred ca vrei sa iti tatuezi numele altcuiva nu al tau).In plus tatuajul e definitiv, chiar daca poate fi sters cu laserul, iti ramane cicatrice.

| casual a răspuns:

Păi fiecare tatuaj are alt preţ. Depinde de complexitatea lui, de marime chiar şi unde vrei să ţi-l faci(dacă îţi face un prieten sau cineva cunoscut, sigur preţul nu o să fie ca la un salon).

| BestInTheWorld a răspuns:

Sa sti ca la un tatuaj nu pretul e problema ci mai de graba curajul... nu e prea scump apropo in caz ca tie frica smecheria e sa nu te uiti cand te intzeapawinking