| JustMee_5020 a întrebat:

As vrea sa scap de punctele negre de pe nas si stiu cum intr-un fel... dar nu stiu cum se cheama. Uitati o poza : http://img140.imageshack.us/i/deseneanimate16dorinte1.pn g/ [ce are fata aia pe nasuc :))] Cum sa cer si unde? La farmacie sau? Si cum se cheama? Funda;)

Răspuns Câştigător
| Anonima307 a răspuns:

Plasture pentru puncte negre, gasesti la farmaciewinking

2 răspunsuri:
| cretzulycy a răspuns:

Pai... seamana mai mult cu o banda pentru sforaitthinking

| JustMee_5020 explică:

Nu...se lipeste de nas, se lasa pe timpul noptii si dim se deslipeste ca si o "de aia pentru. epilat" doar ca este pentru punctele negre.Doar ca nu stiu cum se cheama. sad sad