| crisssssssstinutzaaaaaaaaaa a întrebat:

Buna
as vrea sa slabesc vreo 4 kg in jurul abdomenului ..am auzit ca daca iti pui folie cand alegi slabesti mai repede vreau sa va spun ca alerg si fac abdomene dar nu prea se vad rezultate ce ar trebui sa fac. nu manc dulciuri multe si nici pane si numai mananc nici dupa ora 18 vrea sfaturi am uitat sa mentionez am 1, 65 inaltime 59 kg si 14 ani

3 răspunsuri:
| OchiiCaprui a răspuns:

- Incearca sa eveti mesele copioase ( mananci mai putin si des)
-Fara fast-food
-Mai multe fructe legume si cereale integrale.
-Conuma mai mult peste si lapte.
-Alearga prin parc.
Eu nu cred treaba cu folia.

| LarysaLarisa a răspuns:

Pai vizibil nu se da asa usor jos. si eu aceeasi problema. trebuie sa mananci multe fructe si legume. fara fastfood-uri. si trebuie sa faci abdomene si exercitii in fiecare seara si dimineata ( inainte sa te culci si cand te trezesti! ) :* spre ca ti-am fost de ajutor :*