| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU... vreau si eu niste sfaturi :d
Eu am facut handball 2 ani :d. dupa profesorul s-a mutat la alt club sportiv si numai a venit al prof. big grin
Aveam 53 kg si acum am 63 straight face
Nu mai pot sa slabesc laughing. Fac sport happy. Minim o ora alerg si dupa abdomene, genoflexiuni etc. [obisnuinta]
De mancat nu mananc dulciuri [ m-am obisnuit fara].dar nu inteleg de ce numai slabesc straight face Mentionez: am 1, 69. big grin

Ceva regimuri? laughing [ Nu radeti va rog straight face ]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JohnSimon1983 a răspuns:

Ceau.

Luarea in greutate poate fi pe baza hormonala. Iti recomand sa mergi la medicul de familie sau la un nutritionist. Totusi si eu ma ocup cu asa ceva si daca vrei niste sfaturi cum sa slabesti fara riscuri de sanatate du-te la websitul meu lumeaplantelor.info. Vei gasi tot ce doresti in acest domeniu. Sper sa te ajute acest raspuns.

| AnnaOn7 a răspuns (pentru JohnSimon1983):

Multumesc din inima! :d

2 răspunsuri:
| naturistul a răspuns:

S-ar putea sa fie o dereglare hormonala, insa sunt solutii.stevensegal83@yahoo.com