| Justmeee a întrebat:

Poti slabi daca faci exercitii pe bicicleta de fitness statica? Detalii!

Răspuns Câştigător
| Albnegru10 a răspuns:

Buna! si eu am una luata recent si sunt convinsa ca poti slabi daca faci macar jumate de ora pe zi timp de o luna.

3 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Masoara asta in transpiratie, cu cat transpiri mai mult cu atat slabesti mai mult happy e simplu.

| DLeonard a răspuns:

Poti slabi daca faci orice tip de exercitiu pe orice mecanism.

| mateiluisa a răspuns:

Da! doar la picioare... dar burta nai sanse! mai bine poti incerca sa alergi printr=un parc ceva da doar vara cel putin jumate de ora si ai sa vezi rezultatele! Succes!