| sylviu_8964 a întrebat:

As vrea sa stiu cum le place fetelor sa fie abordate in momentul in care vrei sa te combini cu iele direct sau mai indirect adica i spui direct te plac si vrea sa fiu cu tine sau sa fie mai lung? astept raspunst din partea fetelor dar si a baietilor mai experimentati

Răspuns Câştigător
| Crazyycoffedrop a răspuns:

Eu sincer as prefera ca baiatul care m-ar placea sa nu imi spuna direct chestia asta, adica sa imi dea el de inteles ca ii place de minebig grin mai pe scurt sa ma simt in al noualea cer alaturi de el si abia apoi sa ma intrebe.Nu cred ca unei fete i-ar placea sa ii spui direct oh go on pentru ca daca ea nu te place ce faci?! si in plus iti vei da seama daca te place prin faptul ca daca flirtezi cu ea si ea se simta binelaughing

2 răspunsuri:
| PufarinaXD a răspuns:

Eu vreau ca el sa-mi arate ca ma place si sa fie romantic si delicat! Dar daca esti sigur ca fata te place, spune-i direct :* happy

| NoSens a răspuns:

Eu as spune cat mai rapid adica direct ca sa-i lasi fetei sa se gandeasca