| Alexutza_7846 a întrebat:

as vrea sa stiu daca am ramas insarcinata prima data cand am facut dragoste(virgina)fara prezervativ si a ejacuat in mine.Trebuia sa imi vina ciclu pe 15 oct si inca nu mi-a venit.Nu imi vine regulat...si imi este frica sa nu fi ramassadcine stie sh imi poate spune ceva raspundeti'mi va rog.Merci

3 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Poate fi o dereglare hormonala deoarece ti-ai inceput viata sexuala. Du-te la farmacie si ia-ti un test / doua de sarcina. happy

| ginamagheru a răspuns:

Mai mult ca sigur ai ramaswinking. felicitari!

| Molly1 a răspuns:

laughing)rolling on the floor) ia-ti 3 teste de saricina diferite si fa-le. daca la 2 din 3 zile ca nu esti ai scapat. daca la 2 din ele zice ca esti ai belit-o. Dar ca sa stii mai mult ca sigur esti!happy