| Vecina a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot iesi traducator/translator, daca se face traducere si interpretare, si daca pot lucra in call center daca intru la sectiunea"Romana-spaniola" la Facultatea de Litere. E obligatoriu sa fac spaniola cu alta limba moderna pentru a iesi trasnlator/traducator, sau pot sa fac dorect romana-spaniola? mersi:*

1 răspuns:
| zSanta a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa cauti pe Google.ro cuvantul TRADUCERE si acolo dai click pe primul... mai bine te ajut eu stai asa...
uite aici-> http://translate.google.ro/

Toate cele bune.