| yuppy a întrebat:

as vrea sa stiu si eu daca este cineva la facultate la profil turism si cam ce materii se fac acolo.Va rog foarte mult sa-mi spuneti.Va multumesc!

1 răspuns:
| crisssy a răspuns:

Facultatea de turism este o alegere foarte buna pentru ca este intr-adevar de viitor, este placut, materiile intr-adevar sunt unele care sunt doar de umplutura si oarecum enervante... dar in esenta turismul este ceva frumos, ceva care iti poate oferi anumite posibilitati [depinde ce anume iti alegi sa lucrezi ca. in turism] gen sa calatoresti foarte mult, eu fac facultatea de turism sunt foarte multumita si invat cu multa placere la anumite materii pentru ca mi se pare foarte usor si foarte frumos si ceea ce vreau sa fac si sunt foarte 'excited' about it