| IIssaIssabella a întrebat:

as vrea sa va intreb daca credeti ca un baiat ma place. il surprind mereu uitandu-se la mine si chiar daca ma uit la el tot continua sa se uite in ochii mei. iar ultima oara face glume cu pritenii lui si la fiecare gluma se uita la mine sa imi observe reactia. ce credeti? adica e extraordinar de dragut...are niste ochi negri de te face sa te topesti ♥♥♥ ce credeti? oare ma place? ce metode as avea sa pot afla? in afara faptului de ai spune in fata sau de a intreba un prieten de-al lui?sad

Răspuns Câştigător
| Carmen100 a răspuns:

Sallbig grinbig grinbig grin
Clar te place.Chiar foarte mult! Incearca sa-i zambesti, sa vorbesti cu el. Gaseste lucruri in comun la voi doi. Vezi ce-i place la o fata. Si ai incredere in tine si o sa meargawinkingwinkingwinkingFundabig grinbig grinbig grin?

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Zambeste-i frumos, si foarte cuminte. Daca nu te place apna acum, se va indragoasti de tine atunci.

| neutrino a răspuns:

Daca se uita la tine insistent, sigur ai sanse sa te placa. Lasa-l sa se uite cat doreste si ai mari sanse ca in curand sa te bage in seama.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Zambeste-i, acorda-i incredere ca el sa se simta "motivat" sa faca primul pas. Cred ca tine la tine avand in vedere reactiile si comportamentul lui. Daca si tu il placi i-ai putea da niste semne spre exemplu - atingandu-i "accidental" mana. Succeswinking

| PisicutzaCuTupeu a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el, sa deveniti buni prieteni. Sa discutati sa vedeti cate lucruri aveti in comun.
Nu fi timida fiindca vei avea de pierdut.
Din ce ai descris e foarte posibil sa ii pari simpatica. Deci e un semn bun.
E foarte probabil ca lui sa-i fie teama sa-ti spuna asta. Dar nu te descuraja.
Odata ce va veti cunoaste foarte bine. Totul va veni de la sine.
Multa succes!