| iubibilaGirl a întrebat:

as vrea sa va intreb daca credeti ca un baiat ma place. il surprind mereu uitandu-se la mine si chiar daca ma uit la el tot continua sa se uite in ochii mei. iar ultima oara face glume cu pritenii lui si la fiecare gluma se uita la mine sa imi observe reactia. ce credeti? adica e extraordinar de dragut...are niste ochi negri de te face sa te topesti ♥♥♥ ce credeti? oare ma place? ce metode as avea sa pot afla? in afara faptului de ai spune in fata sau de a intreba un prieten de-al lui? dau funda:*

4 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Da, cred ca te cam place. Tu zambeste-i (sa vada ca ii raspunzi), si intra in vorba cu el. Invita-l la o plimbare, un suc sau un film, ceva, ca sa va apropiati.
Bafta!

| Madu a răspuns:

Hmm...dupa descrierea pe care i-ai facut-o sunt sigura ca si tu il placi pe el!big grin:XSi da...cred ca si el te simpatizeaza pe tine! Iti poti da seama si dupa modul in care se poarta nu neaparat sa intrebi pe cineva sau sa faci ceva ca sa nu pari ridicola!big grinBafta!:X

| MicutzaRuxi a răspuns:

Ah, da, e posibil sa te plac, chiar mai mult ca sigurhee hee dar, lasa-i prietenii..fii doar tu cu el.
Hmm...Parerea mea e ca i-ai putea raspunde cu aceeasi moneda. Acorda-i atentiehappy Daca se apropie mai mult, e al tau. ATENTIE=zambete, mai multe convorbiri, priviri in continuare.
Si daca puteti laga o conversatie...fa apel la un joc de cuvinte, ceva copilaresc, gen "Hei, lumea asta e chiar rea uneori, dar ma intreb cum ar fi daca am fi doar noi doi" :O3 Incearca orice:* Baftaa:*

| necunoskutul97 a răspuns:

Invita-l seara undeva doar voi doi sa fitsi, ceva romatic!