| Liiia7 a întrebat:

As vrea sa va povestesc cateva chestii : M-am indragostit de un baiat timp de 2 luni am fost impreuna apoi ne-am despartit deoarece nu ma baga in seama deloc!

Eu am un prieten foarte buna care ma iubeste! Iar acum nu mai stiu ce simt! Va rog ajutati-ma!
Adica nu prea stiu ce sa fac! sad

Răspuns Câştigător
| Kya a răspuns:

Buna, ma numesc Maria Stanescu, psiholog. Pot spune ca este posibil sa mai simti ceva pentru fostul baiat, dar trebuie sa incerci sa il uiti pentru ca in timp va incepe ca acest gand sa te afecteze. Ar trebui sa-i dai o sansa prietenului acesta care te iubeste si sa vezi ce se va intampla! Succes. Funda?

1 răspuns:
| Haha123 a răspuns:

Te-as sfatuii sa fii cu cel ce te iubeste., iar celuilalt sa-i faci cum ti-a facut el tie, adica sa nu-l mai bagi nici tu in seama pe el! Dupa un timp s-ar putea sa uiti de ell! big grin