| ioana14 a întrebat:

Buna as vrea sa va rog daca stie cineva sa imi dea si mie un sfat eu am niste cicatrici pe piele(niste fripturi) am incercat diferite creme dar nu s-au trecut in totalitatea si as vrea daca sthiti sa imi spuneti cu ce as putea da pentru ca sunt destul de evidente si sunt in zona gatului si pe mana stanga helppp

2 răspunsuri:
| janynefeaver a răspuns:

Iti recomand Bitterul Suedez. Poti da search pe net si vei afla ca are multiple intrebuintari printre care se enumera si vindecarea cicatricilor. Daca te jeneaza sa mergi undeva cu cicatricile la vedere, le poti estompa cu fond de ten si pudra.
Bye-bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca ungiuentul neopreol e cu ulei de peste cred ca somon e special pentru cicatrici eu am ajuns la urgente pentru ca am cazut si am avut multe leziuni pe fata mi s-au trecut de finit, incearca-l e bun.