| anydoareu a întrebat:

As vrea sa va rog sa ma ajutati si pe mine intr-o problema santimentala. Am cunoscut un baiat foarte dragut acum o luna de zile, dar el este mai mare ca mine cu 4 ani, insa ne intelegem foarte bine si o prietena mi-a spus ca lui ii place de mine. Sincera, mie imi place de el, doar ca de o saptamana ma evita si nu stiu de ce. La un gratar acum o saptamana eu am vorbit mai mult cu un prieten de-al lui, insa am pastrat dintanta, dar prietenul lui incearca sa se apropie de mine. Mie nu imi place de prietenul lui, ci de el, dar nu stiu ce sa mai fac daca el nu imi mai vorbeste. Va rog sa ma ajutati cu sfaturi. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| biank_8550 a răspuns:

Buna! aceasta problema este una pe care cateodata se intalneste cu ea. eu iti dau un sfat si acela este sa fi tu insati caci nu merita sa te schimbi pentru un baiat deoarece lui ii place de tine cand tu esti naturala.dar problema cu el ca te evita poate fi ca poate cineva poate este impotriva si la influentat. pupici si sper sa te ajute sfatul meu