| Cercel_Lavinia_1996 a întrebat:

Buna,as vrea si eu niste sugestii de nume pentru pagina de F acebook.

9 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Sweet girls :X:X, only girls :X:X, zambetul meu :X:X.

| Latinmoon a răspuns:

Alege o tema care sa starneasca interes si fa-o mai deosebita pune multe poze frumoase si scrie povesti!winking

| Cercel_Lavinia_1996 explică (pentru Latinmoon):

Poi asta fac. Daca ai vrea sa fi admina te pun dar sa fii activa
http://www.facebook.com/plutindprinviata

| Latinmoon a răspuns (pentru Cercel_Lavinia_1996):

Multumesc frumos dar nu prea am timp puppy dog eyes

| diaadb a răspuns:

Like a boss, asdfghjkl style, bangbangbang, viata in culori, smile- because you can, bini di taat, I love you beibe, hahaha no, duduie lasa fitele nu mai am idei laughing

| OnStepToDie a răspuns:

*WeLoveIt
*In Our Dreams
*Secretele Noastre
*In lumea visurilor
*Fetele si Secretele
*Lumea cu sclipici
*Viata in doi
*Curcubeu alb negru
*Zambet colorat
*Viata in roz
*Iubire nepretuita
*Amintiri dureroase
*Invidia ma ridica Sper ca te-am ajutat big grin

| Cercel_Lavinia_1996 explică (pentru OnStepToDie):

Da am multe pagini si unele au numele acestea pe care mi le ai dat
http://www.facebook.com/plutindprinviata
Ai vrea sa fii admina?

| OnStepToDie a răspuns (pentru Cercel_Lavinia_1996):

As fi cu cea mai mare placere, dar de curand am inceput sa ma ocup de un Fan Page, si ma descurs foarte greu straight face...

| OnStepToDie a răspuns (pentru OnStepToDie):

Descurc*