| Adriana_8922 a întrebat:

as vrea si eu o parere sau un sfat!
La mine in clasa este o fata cristina(am trecut cls 8) si nu o suport deloc! cu fiecare ocazie p care o are se stramba la mine, ma ingana etc...si ce e mai rau e ca se ia de mine ca sunt pitica( dar nci eu nu ma las mai jos sunt mai a dreq ca ia si eu ma iau mere de ia, nu stiu ce sa i mai fac sa ma razbun p ia(stiu ca suna cam diaboliklaughing ) ce sa i mai fac cum so jignesk adica fara injuraturi
adica nu sunt eu singura care nu o suporta nimeni nu o supaorta e pre fitoasa nu stiu ce sa fac sa ma fol de faptul ca gagicul ei e cel mai bun prieten al meu si ies p afara mereu cu el desi ei nu i convine ( ea cred ca nu pot sa fac nimic necurat cu el pentru nu se uita el la mine ca sunt prea pitik, dar eu m.am sarutat de multe ori cu el si chiar nu. i plc de mine dar o ardem asa ca intre prietenilaughing) dar nu as vrea sa ma fol de asta pentru nu stiu e cam aiurea sa i sp ca m.am sarutat cu gagikasu. ce ar trebui sa i fac ca nu o mai supoooort!

Răspuns Câştigător
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Te'ai sarutat cu prietenul ei...inteleg de ce nu va suportatihee hee
pai imit'o si tu. fa fite ca si cum ai fi ea si chestii de genul asta...

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ai facut romana cu ministrul sanatatii?waiting
Ai ars-o cu prietenul tau cel mai bun? Impresionantstraight face
Tocmai de aia ii ziceai cel mai bun prieten ca sa NU o arzi cu el, el sa fie doar tipul care iti da sfaturi cand ai probleme.Ai cam incurcat borcanele nitel aicithinking
Hai sa iti spun un secret:cel mai destept cedeaza intotdeauna.Asa ca nu mai fi a "draq" cu nimeni.Nici cu el si nici cu ea.Lasa oamenii sa se iubeascawinking

| Lora a răspuns:

Spune-i ca esentele tari se tin in sticlute mici!

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Multumesc pentru fundita si Ourano are chiar imaginatie.Chiar i'ai inchide ciocul ala daca se mai ia de inaltimea ta si ii ''arunci'' expresia aia in fatahee hee

| Monica a răspuns:

Ignor-o pur si simplu.Nu trebuie sa te razbuni pe ea.
E un lucru tare 'copilaros'si stupid chiar.
Intr-un final va ceda si ea, nu o sa dureze o vesnicie chestia asta!