| denisa_8252 a întrebat:

Bunahappy as vrea si eu o solutie sa scap de cosuri in 4 zile. am o petrecere...si nu siu cum sa mai skap de ele.imi puteti spune niste masti sau ceva care le pot prepara acasa?
Dau fundahappy

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Daca vrei sa-ti rezolvi problema doar in 4 zile, singura solutie reala ar fi, sa mergi la cosmetica. Succes! Numai bine!

| metehne a răspuns:

Buna denisa!

Uite am gasit un site in careti arata niste trucuri sa scapi d cosuri in 3 zile si sper sa-ti fie de folos:http://www.acasatv.ro/......si-tu.html

Funfita?:o3

| AnnaRawrrr a răspuns:

Da o fuga pe la salon. Nu cred ca e prea scump si este cel mai eficient. big grin