| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu care sunt cele mai bune licee din bucuresti, de preferat din sectorul 6, 5 si 1. Daca intru pe site-ul liceului toti isi lauda foarte bine liceul, dar vreau sa aud si parerea voastra, daca se face carte, cum sunt profesorii si alte chestii daste...
Multumesc anticipat!
PS: prferabil profilul sa fie mate-info.

1 răspuns:
| WhiteRose a răspuns:

Din cate stiu eu cele mai bune licee sunt cele care au mediile de admitere cele mai mari. Cam toate au mate-info si ca ex dintre cele mai bune " Tudor Vianu", "Mihai Viteazu", "Sf.Sava stiam ca fusese desemnat cel mai bun din capitala", "Gh. Sincai" si mai sunt thinking dar nu stiu in ce sectoare sunt. Ghideaza-te si tu dupa media de admitere