| Marry:X a întrebat:

As vrea si eu sa stiu in ce costa o operatie de perineu[parca asa], cat costa aproximativ, zile de spitalizare. Ms anticipat ca m-a intrebat o prietena si habar nu amhee hee. Pa pa:*

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Costa pana in 1000 roni, in functie de ruptura si varsta pacientei spitalizarea este de 3-5 zile.

daniela
| daniela a răspuns:

Aici gasesti multe detalii http://www.sanatateatv.ro/......e-perineu/

| Tabii. a răspuns:

In jur de 500-600 leiwinking... sper sa te fii ajutat cu cevabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice operatie costa in functie de spital nu de complexitatea operatiei, in jur de 1150 roni in Bucuresti.