| Pufuleteeee a întrebat:

as vrea si eu sa va inteb cum sa-mi prind parul... il am putin peste umeri si am breton. de multe ori il prind in coc. si las cate o suvita in parti. m`am plictisit de aceeasi fata in fiecare zii. vreo idee?

Răspuns Câştigător
| gabirina a răspuns:

Bretonul il prinzi cu o clama, iar restul parului, il imparti in 4 parti si faci o cositia din 4 suvite 2 subtiri si 2 mai groase.http://justhandmade.ru/wp-content/uploads/2010/12/french-braid.jpg Succese!

1 răspuns:
| Lesika_1626 a răspuns:

Sunt de acord cu stilul emo, cred ca te-ar prinde bine.Incearca!