| Blondiii67 a întrebat:

Serus cine m-ar putea ajuta:Habar nu am cum sa imi aranjez parul.Eu de obicei tot in codita mil faceam, dar m-am plictisit deja de codita.As vrea niste freze usor de facut fara ficsativ, gel etc...Eu am parul pana la umeri si am parul natural putin cret, dar am breton in 2 parti, dar imi sta bretonulsi prins! Astept raspunsuri... Sper ca ma puteti ajuta. Pa paa

Răspuns Câştigător
| LuMaRoCk a răspuns:

Poti sa-ti faci spic, doua codite, o coada impletita, poti sa-ti faci coada stramba, sa-ti faci doua codite impletite ca tarancutele o sati ste bine iti spun eu imi fac de acestea

1 răspuns:
| Andarock a răspuns:

---> Uita`te pe : http://www.cosmocity.ro/galerii-foto/category/5/asSlideshow.html

--> Ma bucur ca te-am ajutat! :o3