| Winners10 a întrebat:

As vrea si eu sa va intreb cat dureaza scoala de soferi(ore de condus+examen sala+examen oras). Multumesc! happy

2 răspunsuri:
| RoIT a răspuns:

In principiu dureaza cam 1 luna si ceva adica o luna in principiu este scoala si 1- 2 saptamani examenul si practic si teoretic.

| claudia5fabules a răspuns:

Depinde cum iti programezi sedintele cu instructorul - o luna; dureaza cel putin o luna; depinde si cat de repede te programeaza la sala si apoi la traseu; oricum, trebuie sa te pregatesti temeinic. Iti recomand un site gratuit cu chestionare DRPCIV, ca sa iei sala o data si bine: http://www.odat.ro/teste-auto-pe-categorii/
Succes!