| IustinaSiAtat a întrebat:

As vrea si eu un telefon nou! As vrea sa incerc un nokia E63. ce credeti este bun? sau sa-mi iau mai bine un touchscreen? acum am iphone dar nu imi place adica parca este prea mare si as vrea sa incerc un nokia E63 e greu sa scrii mesaje cu nokia? cei care aveti ma puteti ajuta pl... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| sabina_1322 a răspuns:

Buna. Iti recomand Nokia. Toate telefoanele pe care le-am avut au fost Nokia si sunt, din punctul meu de vedere, cele mai bune, bine, dupa iphonuri. Eu s-ar putea sa imi cumpar un iphone, sa renunt la Nokia, dar mesajele se scriu foarte usor(cu ochii inchisi). Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| IustinaSiAtat explică:

Tu ai Nokia E63? adica cu tastele lui? sau alta Nokia?