| anonim_4396 a întrebat:

Aseara am venit de la mare, am stat 8 zile. In 3 -4 dimineti ( nu mai stiu exact ) am avut diaree. Eu am diaree inainte sa imi vina ciclul. Intr-o dimineata, dupa ce am facut pipi, cand m-am sters ( va rog sa ma scuzati ca folosesc aceste cuvinte) am avut pe hartie niste sange, deci exact cum as fi pe ciclu.Dar nu eram. Oare ce a fost? si azi dimineata, exact la fel, cand m-am sters am avut si sange pe hartie. Oare e ceva problema? Sau mi-a venit ciclu? Help me!cryingcryingcrying. Dau funda. Astept cat mai multe raspunsuri

1 răspuns:
| fireangelica a răspuns:

Salutare!
E foarte posibil sa-ti fii venit ciclul menstrual, cam asa patesc si eu inainte de menstruatie, ma simt deseori balonata, uneori am diaree sau constipatie, poate acest simptom de diaree face parte din sindromul premenstrual, banuiesc. Stai linistita, nu cred sa fie ceva grav!
Sper ca te-am putut ajuta cat de cat.
Pa, pa!