| Maryna78 a întrebat:

Aseara am visat ca eram la liceu in clasa cu prietena mea cea mai buna si stateam in banca... pe la spatele ei trece cu coleg si o saruta lung. Eu l-am intrebat in vis pe acel coleg de ce a facut asta si mi-a raspuns ca a vrut sa ma faca pe mine geloasa, dar mie nu-mi placea de el. Ce inseamna?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inseamna nimic.Este doar in vis.Visele sunt facute de subconstientul tau.

| Psihopatika a răspuns:

Visele sunt facute de subconstientul tau, nu cred ca inseamna ceva, nu toate visurile inseamna ceva.