| Piiink a întrebat:

Buna aseara am visat ca trebuia sa merg cu avionul si plangeam in somn dar plangeam tare si apoii avionul s-a pabusit dar nu au murit decat jumatete din pasagerii iar eu nu. si am mai avut tot ierii am avut sportul si un coleg m-a impins tare si am cazut pe jos si miau amortit mainile si picioare si parca m.am vazut stand pe jos si ceilallti in jurul meu straight face efectiv pentru cateva minute eu eram sus si ei jos langa mine thinking dar acum st ok ce inseamna asta? straight face skuzati eventualele greseli de scriere >:"!

mersyii >:"!

Răspuns Câştigător
| PinkkRosee a răspuns:

Eu cred ca nu te simti in siguranta(asta arata prabusirea avionului) si ca astepti o veste.Cred ca nu stii ce reactie vei avea( ti-au amortit mainile si picioarele). fundisa? big grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e nimic important doar un vis.

| Ella_4255 a răspuns:

Eu zic ca nu ar trebui sa te iei dupa vise si alte chestii de genu asta. Poate esti prea stresata si de aia ti se intampla astea. Fii mai relaxata si nu te mai gandi la acel viswinking

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Bunahappy

Si eu am avut un vis dar nu asasad.Era legat de altceva dar nu cont.Cand am ajuns la scoala am inceput sa plang ca erau legat de colegi si mi-am dat seama ca nu e adevarat ca nu se poate intampla asa ceva pentru. ca ei sunt langa mine>big grin

| βεβεмiк a răspuns:

Eu stiam ca daca plangi in vis inseamna ca in realitate o sa fi foarte vesela, dar cel mai bine e sa nu te iei dupa vise prea mult