| Iustiina a întrebat:

Buna din nou! Nu am spus nimanui pana acum: aseara am visat ca mama a muritcrying DOAMNE FERESTE! Si nu stiam motivul. apoi dintr'o data mereu in fata mea era mama char daca era bunica sau tata. iar eu in somn strigam "mama" si plangeam...este acesta vreun semn sau ceva? ce crredeti? ma puteti ajuta in vreun fel?

Răspuns Câştigător
| Agutzzza a răspuns:

Buna.Nu ma pricep foartte bine dadr stiu un mic secret.Cand visezi ca cineva va muri, este exact pe dos, iti garantez pentru ca si eu am visat asta, si nu s-a intamplat nimic... oricum nu fii speriatahappy
Sanatate tie si familiei tele
Pwpkiss

4 răspunsuri:
| RoaRxDD a răspuns:

Visezi chestiile acelea pentru ca esti ingrijorata pentru mama ta. Visele sunt urmele din subconstient de care nu ai nevoie.
Mama ta poate avea singura grija de ea, nu te stresa happy

| xXxMeLexyxXx a răspuns:

De la vant sau de la o miscare gresita in somn poti deriva de la vis frumos intr-unul urat. eu am avut in scoala un coleg care visa aceleasi lucruri si dupa in vis a vazut cum mama lui murea si s-a dus la pshologul scoli si a reusit sa treaca peste aceste visori urate

| JustForU a răspuns:

Salut...nu trebuie sa te sperii.am citit intr-o carte ca daca visezi moartea cuiva apropiat ii prelungesti de fapt viata...

| AnNuTzZikKaA a răspuns:

Pai se pot intampla astfel de lucruri dar nu la toata lumea ...visurile te pot face sa vezi lumea cu alti ochi.sa stii ca visurile pot face traume sau poti sa mori din cauza viselor