| foxy_5403 a întrebat:

Aseara m-am certat cu o prietena.crying. nu era o prietene loiala deorece ea se intorcea mereu la fosta ei prietena (iar fetei aleai nu-i pasa de ealaughinglove strucksad), iar eu am o cea mai buna prietena. Tipa cu care m-am certat, azi a plecat sa se plimbe, nu stiu cu cine, eu nu am cum sa ies din pacate azi.imi e teama sa nu se fi dus la prietena mea cea mai buna sa o scoata la plimbare.crying. as fi terminata daca prietena mea cea mai buna ar renunta la mine(verisoara ei a bagat cearta intre mine si tipa de aseara). desi nu cred ca are vreo treaba cu pr mea cea mai buna.imi e teama. o sa stau ca pe ace astazi (imi fac si ziua) maine o sa ies si o sa merg la ea. aveti idee ce sa fac azi sa ma calmez si sa-mi dau seama ca totu e bine?

Răspuns Câştigător
| Piiink a răspuns:

Sun`o si asiguartea ca totul este ok. Daca ai incredre in prietena ta totul o sa fie okk :X. Fundaa puppy dog eyes?

1 răspuns:
| anitza2000 a răspuns:

Cate sanse sunt sa se intample asta?winkingsunt sigura ca a iesit cu "fosta ei prietena". Uita-te la un film care sa nu aiba nici o legatura ca prietene sau ceva. de genu. Totul o sa fie bineoh go on nu e sfarsitul lumi si mai sunt si alte fete care s-ar bucura sa fie prietenele talehappy